KM

Karasoku Mahallesi

Karasoku Mahallesi, Adana0.0

Hakkında

Karasoku Mahallesi, Karasoku Mahallesi, Adana bölgesinde Restoran alanında faaliyet göstermektedir. İşletme, Adana, Seyhan, Karasoku Mah., 28001 Sokak, 1 adresinde konumlanmaktadır. Karasoku Mahallesi ilçesindeki 4 ve Adana il genelindeki 511 restoran kaydı arasında yer alır.

Hizmet / Uzmanlık Alanları

Bölgesel Sektör Konumu ve Kurumsal Veri Özeti

Karasoku Mahallesi Sektör Yoğunluğu

Karasoku Mahallesi ilçesinde aktif 4, Adana genelinde 511 kayıtlı Restoran bulunmaktadır.

Bölge Puan Kıyaslaması

Bölgedeki sektör memnuniyet ortalaması 4.3 / 5.0 düzeyindedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Karasoku Mahallesi hakkında ziyaretçilerin en çok merak ettiği konular:

01Karasoku Mahallesi adresi nedir ve nerede bulunuyor?

Karasoku Mahallesi, Karasoku Mahallesi, Adana bölgesinde, Adana, Seyhan, Karasoku Mah., 28001 Sokak, 1 adresinde hizmet vermektedir.

02Karasoku Mahallesi bölgesinde kaç restoran firması bulunuyor?

KolayKaydet verilerine göre Karasoku Mahallesi ilçesinde 4, Adana genelinde ise toplam 511 aktif restoran işletmesi faaliyet göstermektedir. İlçedeki sektör memnuniyet ortalaması 5 üzerinden 4.3 puandır.

Karasoku Mahallesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Alternatifler

Adana Bölgesinde Benzer Restoran Firmaları

Yol Tarifi
KARŞILAŞTIRMA MOTORU

Karasoku Mahallesi İle Kıyasla

Adana bölgesindeki benzer firmaları seçerek hizmet ve değerlendirme farklarını görün.

Çarşı KavurmacısıKarasoku Mahallesi
⭐ 4.3(0 yorum)
Yan Yana Kıyasla
Arapoğlu Et Döner ve Tandır SalonuKarasoku Mahallesi
⭐ 4.0(0 yorum)
Yan Yana Kıyasla
Restoran, Kafe Ve Yeme İçme TesisleriKarasoku Mahallesi
⭐ 4.0(0 yorum)
Yan Yana Kıyasla
Adn RestorantGürselpaşa
⭐ 5.0(12 yorum)
Yan Yana Kıyasla