MU

Mehmet Usta

Çakmak Mah, Gaziantep4.3
Hemen AraWhatsApp

Hakkında

Mehmet Usta, Çakmak Mah, Gaziantep bölgesinde Fast Food Restoranı alanında faaliyet göstermektedir. İşletme, Gaziantep, Şehitkamil, Nizip Cad., 17 adresinde konumlanmaktadır. Çakmak Mah ilçesindeki 2 ve Gaziantep il genelindeki 560 fast food restoranı kaydı arasında yer alır. Doğrudan iletişim ve bilgi almak için +90 (537) 995 40 91 numaralı telefon hattı kullanılabilir.

Hizmet / Uzmanlık Alanları

Bölgesel Sektör Konumu ve Kurumsal Veri Özeti

Çakmak Mah Sektör Yoğunluğu

Çakmak Mah ilçesinde aktif 2, Gaziantep genelinde 560 kayıtlı Fast Food Restoranı bulunmaktadır.

Bölge Puan Kıyaslaması

Bölgedeki sektör memnuniyet ortalaması 4.2 / 5.0 düzeyindedir (Mehmet Usta puanı: 4.3).

Sıkça Sorulan Sorular

Mehmet Usta hakkında ziyaretçilerin en çok merak ettiği konular:

01Mehmet Usta telefon numarası nedir?

Mehmet Usta kaydına doğrudan +90 (537) 995 40 91 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

02Mehmet Usta adresi nedir ve nerede bulunuyor?

Mehmet Usta, Çakmak Mah, Gaziantep bölgesinde, Gaziantep, Şehitkamil, Nizip Cad., 17 adresinde hizmet vermektedir.

03Çakmak Mah bölgesinde kaç fast food restoranı firması bulunuyor?

KolayKaydet verilerine göre Çakmak Mah ilçesinde 2, Gaziantep genelinde ise toplam 560 aktif fast food restoranı işletmesi faaliyet göstermektedir. İlçedeki sektör memnuniyet ortalaması 5 üzerinden 4.2 puandır.

Müşteri ve Ziyaretçi Değerlendirmeleri

4.30 değerlendirme
Mehmet Usta hakkında ne düşünüyorsunuz?
Alternatifler

Gaziantep Bölgesinde Benzer Fast Food Restoranı Firmaları

Hemen AraWhatsAppYol Tarifi
KARŞILAŞTIRMA MOTORU

Mehmet Usta İle Kıyasla

Gaziantep bölgesindeki benzer firmaları seçerek hizmet ve değerlendirme farklarını görün.

Oses Çiğ KöfteÇakmak Mah
⭐ 4.1(0 yorum)
Yan Yana Kıyasla
Gazi ÇiğköfteGaziler Mah
⭐ 5.0(6 yorum)
Yan Yana Kıyasla
Mangia Pizza & MakarnaBatıkent
⭐ 5.0(0 yorum)
Yan Yana Kıyasla
Ravza Kebap Mehmet Usta KarataşŞahintepe
⭐ 5.0(0 yorum)
Yan Yana Kıyasla